Foto v Záhrade - 5.9.2015

Priatelia dobrého svetla, fotonadšenci, aj všetci ostatní, srdečne Vás pozývame na piaty ročník parkovej výstavy - FOTO v ZÁHRADE 2015.

Ak máte doma fotografie, ktoré by nemali zostať ukryté pred svetom, chcete vedieť aký názor má na ne naša odborná porota, i laická verejnosť, prídte 05.09. 2015 do Medickej záhrady, možno práve Vy vyhráte jednu z mnohých krásnych cien, a všetci spoločne strávime jedno krásne popoludnie.

Čítať ďalej: Foto v Záhrade - 5.9.2015

BUBO bál 2015 sa blíži!

Najväčší cestovateľský festival na Slovensku a v Čechách v roku 2015 sa koná v bratislavskej INCHEBE EXPO 31. januára - 1. februára 2015. Cestovateľský festival BUBO bál je pre všetkých, ktorých naša planéta neprestáva fascinovať. Afrika, Amerika, Austrália - Oceánia,Antarktída, Ázia, Európa. Stretávajú sa tu Slováci, ktorí boli na všetkých kontinentoch, napísali o tom knihy, nafotili krásne fotografie, zostrihali filmy a vedia o krajinách zaujímavo rozprávať.

Čítať ďalej: BUBO bál 2015 sa blíži!

FOTO v ZÁHRADE 2014 !

 

... je súťažná verejná výstava fotografií
... umožňuje autorom (spĺňajúcim podmienky) bezplatne prezentovať svoju tvorbu
... podporuje autorov vystavovaných fotografií v ich tvorbe a rozvoji talentu
... poskytuje autorom rady odbornej poroty (zloženej z profesionálnych fotografov)
... si kladie za cieľ ukázať širšej verejnosti čaro fotografie
... má ambíciu stať sa aj tradičným rodinným podujatím najmä bratislavčanov
... sa uskutoční 06.09.2014 v Medickej záhrade v Bratislave

Čítať ďalej: FOTO v ZÁHRADE 2014 !

Bardaf International Exhibition

Chcete súťažiť v street fotografii na medzinárodnej úrovni? Vyskúšajte sa zapojiť do tejto zaujímavej súťaže:

PROPOZÍCIE:

Cieľom súťaže je propagácia výtvarnej fotografie. Súťaž   je   určená   pre   fotografov   z celého sveta, ktorí zašlú max. 4 fotografie do každej kategórie. Digitálne  súbory  musia  byť  zaslané vo formáte JPEG v rozlíšení najviac 2400 pixelov dlhšia strana, krát 1800, štvorec 1800x1800, maximálna veľkosť 3Mb. Názov súboru musí byť vo formáte: priezvisko-názov fotografie-kategória a poradové číslo fotografie (napríklad.: smith-zena v bielom-A1.jpg).

Čítať ďalej: Bardaf International Exhibition

WORKSHOP: Streetphoto v Bratislave 29. 9. 2012

Vždy sa vám páčili fotky z ulice? Fotky, kde je zachytený jeden okamih v živote mesta? ROBERT VANO GALLERY vás pozýva na unikátny fotoworkshop o street fotografii s Radovanom Mišíkom. Radovan Mišík sa prostredníctvom fotografií snaží sprostredkovať iným ľuďom to, čo vidí a považuje za zaujímavé. Zameriava sa hlavne na street fotografiu, ktorá v ňom vyvoláva pocit, že zachytáva čo najvernejšie realitu každodenného života našej spoločnosti.

Čítať ďalej: WORKSHOP: Streetphoto v Bratislave 29. 9. 2012

FOTO V ZÁHRADE 2012

... je súťažná verejná výstava fotografií
... umožňuje autorom (spĺňajúcim podmienky) bezplatne prezentovať svoju tvorbu
... podporuje autorov vystavovaných fotografií v ich tvorbe a rozvoji talentu

Čítať ďalej: FOTO V ZÁHRADE 2012

Fotoreportér roka 2012

FOTOREPORTÉR ROKA je súťaž pre neprofesionálnych fotografov regiónu Komárno, ktorú organizuje Regionálne osvetové stredisko v Komárne sa blíži ku koncu. Uzávierka súťaže bude 28. septembra 2012, zasadnutie odbornej poroty 2. októbra 2012.

Čítať ďalej: Fotoreportér roka 2012

Šiesty štipec na šnúre parkových fotovýstav v Bratislave, FOTOPARK VI

23. júna 2012 už tradične natiahne bratislavský fotoklub FOPA siete pomedzi stromy v parku na Tyršovom nábreží, aby ich niekoľko desiatok fotografov zaplnilo fotografiami. Je to verejné pozvanie pre všetky slovenské fotokluby i fotografov, ktorí nie sú organizovaní vo fotokluboch, aby prišli vystaviť svoje najlepšie práce.

Čítať ďalej: Šiesty štipec na šnúre parkových fotovýstav v Bratislave, FOTOPARK VI

FOTOZÁHRADA 2011

Občianske združenie NOBAF ponúka všetkým nadšencom fotografie – amatérskym i profesionálnym - príležitosť vystaviť a zároveň si vypočuť názory na svoju fotografickú tvorbu na podujatí FOTOZÁHRADA 2011.
Toto podujatie sa uskutoční v sobotu 28. mája v bratislavskej Medickej záhrade.
Registrácia vystavovateľov začína o 10:30 hod.

Čítať ďalej: FOTOZÁHRADA 2011

WORKSHOP – Street fotografia v Bratislave – 21.05.2011

Ponúkame Vám možnosť zúčastniť sa na workshope „Street fotografia v Bratislave“, ktorý sa uskutoční 21. mája 2011. Náš predchádzajúci workshop v októbri minulého roku mal medzi účastníkmi veľký úspech a preto sme sa rozhodli urobiť "repete" v podobe ďalšej vydarenej akcie.

Čítať ďalej: WORKSHOP – Street fotografia v Bratislave – 21.05.2011