BUBO bál 2015 sa blíži!

Najväčší cestovateľský festival na Slovensku a v Čechách v roku 2015 sa koná v bratislavskej INCHEBE EXPO 31. januára - 1. februára 2015. Cestovateľský festival BUBO bál je pre všetkých, ktorých naša planéta neprestáva fascinovať. Afrika, Amerika, Austrália - Oceánia,Antarktída, Ázia, Európa. Stretávajú sa tu Slováci, ktorí boli na všetkých kontinentoch, napísali o tom knihy, nafotili krásne fotografie, zostrihali filmy a vedia o krajinách zaujímavo rozprávať.

BUBO Bál je neformálne (žiadne obleky, len pohodlné oblečenie) stretnutie odbornej a laickej verejnosti so skúsenými cestovateľmi, sprievodcami, fotografmi, spisovateľmi a aj so samotnými ambasádormi.

Cieľom je podeliť sa o najväčšie cestovateľské zážitky, rady a typy v cestovaní. Ponúkame zaujímavý sprievodný program, bezplatné premietania a predstavenia, bezplatne lekárske poradenstvo, diskusie, bezplatné poradenstvo v oblasti cestovania, fotografické a kulinárske súťaže či ochutnávky. Vytvárame atraktívne a exotické prostredie.

BUBO BÁL - premietanie


Prečo ísť do Afganistanu? Dá sa to prežiť a ešte aj užiť si to? Kde je pól chladu na našej Zemi? Ako teplé je thajské more 31. Januára? Ako chutí papaya na Sri Lanke? Súčasťou BUBO Bálu budú aj roku 2015 unikátne výstavy profesionálnych fotografov, ako aj súťažná výstava amatérov.
Prinesieme celý svet prostredníctvom kvalitných premietaní a skutočných zážitkov na Slovensko. 

 

Vyhrajte zájazd na Srí Lanku !

Každý, kto príde na BUBO bál, môže vyhrať zájazd na Srí Lanku v hodnote 1660 €! Váš sprievodca bude Ľuboš Fellner, ktorý Vám osobne ošúpe najčerstvejší ananás, predstaví Vám BUBO sloníka Džomba, ktorý nemá ešte ani 5 mesiacov. Ľuboš Vám ukáže ako rastie čerstvá vanilka a priamo z čajovníka spoločne natrháte najkvalitnejšie lístky, z ktorých sa vyrába tradične najkvalitnejší cejlónsky čaj. Viac informácií o
zájazde nájdete na stránkach BUBO v sekcii Family.

 

Viac informácií o BUBO Bále nájdete na www.bubobal.sk.

 

Share
comments